Броньована розвідувальна машина британського виробництва не може строго ставитися до класу танків, але на вулицях сонного передмістя Флориди це все одно досить тривожне видовище.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

У багатьох частинах США часто можна побачити людей зі зброєю на вулицях.

Але навіть незворушні жителі Флориди проводять межу проти танка.

Очевидно, вуличний броньований автомобіль належить людині, що живе в сонному закритому селищі на Олд Катлер-роуд, в затоці Пальметто, трохи далі по узбережжю від Майамі.

Вражені жителі скаржаться, що гусеничний звір, який врізався в їх бордюри , - це танк "військового", щоб не плутати з абсолютно нормальними танками цивільного типу, які ми всі звикли бачити на наших дорогах.

На аматорському відео, зробленому з автомобілем, можна припустити, що це може бути поточний Fv107 Scimitar або, можливо, FV101 Scorpion - легка броньована розвідувальна машина, яка служила на озброєнні британської армії в 70-х і 80-х роках.

Бардюр

У той час як Scorpion ніколи не використовувався військами США, він експортувався в широке коло інших країн від Ботсвани до Ірану.

Scorpion мав 76-мм гармату L23A1 і 7,62-мм кулемет L7A1. Щоб відповідати чинному законодавству США, обидві зброї повинні бути відключені для використання в цивільних цілях.

Навіть без основного озброєння десятиколісний терор може завдати чимало шкоди.

На кадрах, зроблених обуреними жителями, видно кілька повністю зруйнованих бордюрів в тому місці, де машина розгорнулася.

Місцевий житель Джон Гонсалес, який прожив у Затоці Пальметто майже 30 років, сказав: "Я впевнений, що він не може проїхати через бордюр, не зруйнувавши його. Його мета в тому, щоб залякати або просто випендритися".

Як раніше повідомляв портал "Українці", люди розповіли про дивну істоту, яку лякало ціле місто.
Нагадаємо, що у мережі показали найстрашніші в'язниці світу.